İş Güvenliği ve Sağlığınız Bizimle Güvende!
Profesyonel İSG Uzman Kadrosu Hizmetinizde

Hakkımızda

Gösterim: 7234

OSGB Nedir?

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (Osgb); İşyerlerine İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini vermek üzere, işyeri dışında kurulan, gerekli donanım ve personele sahip olan ve Çalışma Bakanlığı tarafından yetkilendirilen özel kuruluşlardır.
OSGB, İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini iş yerinin tehlike sınıfı, sektörü ve işçi sayısına göre belirlenen sürelerden az olmamak kaydı ile yürütür.
AVANTAJLARI ; İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Sağlık Personelini bünyenizde çalıştırma yükümlülüğünüz olmayacaktır. Bu personelin tüm sosyal ve güvenlik hakları hizmet aldığınız Osgb‘nin sorumluluğundadır.
Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ile iş sağlığı ve güvenliği hizmeti tek elden yürütülecektir.
Alınan hizmet faturalandırılır ve gider olarak gösterilebilir.

Mavi Yaka OSGB 

Firma Profili 

Mavi Yaka OSGB, 2013 Yılında 6331 Sayılı Yasa ve 29.12.2012 tarihinde yayınlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği’ne uygun şartları sağlayarak, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından aldığı yetki belgelerine dayanarak Bursa’nın Gemlik ilçesinde deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet vermeye başlamıştır. Yasanın öngördüğü biçimde İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri, İlk Yardım Eğitimleri ve diğer mesleki konularda Bursa ve sınır illerinde çalışmalarını başarıyla yapmaktadır.

MİSYONUMUZ
İş Sağlığı ve güvenliği alanında mevzuata uygun yenilikçi ve yaratıcı çalışmaları yapmak, bilgi, beceri ve yetenekleri ile en iyi danışmanlık hizmetlerini sunan gelecekteki olası gelişmeleri önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan bir firma olmak. 


VİZYONUMUZ
İş Sağlığı ve Güvenliği alanında çalıştığımız bölgenin lideri olarak, rakip firmalar tarafından takip ve taklit edilen öncü firma olmak.


DEĞERLERİMİZ
Çalışanların can güvenliği, müşterilerimizin memnuniyeti, yasalara uygun davranma, bilgi ve teknolojisi etkin kullanma, yaptığımız her işte yenilikçi ve değişime açık olmak, etik değerlere ve topluma karşı sorumluluk.

Haberler

  • 1
  • 2